Latvian Girl$

Ssibor

Member
Approved
Nav skaidrs, par, ko te daudzi ceļās un krīt, proti, par Kambalu?!? Sieviete, kā sieviete, nu, ieraudzīsi kailas krūtis, kailu vāveri, kas no tā mainīsies, kas tur ir savādāks?
Man liekas, ka nekas, nu, ja arī ir, tad noteikti, ne 50$ vērts 🙄🤷🏻‍♂️
Cita lieta, ja ir kāds ekšena video, pie tā var vsmz puļki paraustīt 😅, un paskatīties, vai skaļā āriene ir tikpat skaļa, kad tup priekšā un skatās bēdīgām acīm uz augšu, bet, atkal jau, droši, ka kaut kas tāds būs vismaz vienas mašīnas ar skati uz gadu vērtībā 🤣🤣🤣
 

Ssibor

Member
Approved
Nu tad ieliec bildi ar aizkrāsotu vai blurout viņas ķermeni,tad vismaz zinās ka nedirs,savādāk neticēs tev neviens...
savādāk ātrāk sagaidīsi Jaunā gada svinības un tā brīnumu, kur brīnums nenotiks un linku tāpat neviens neiedos. 😂

man nav ne linka ne pieejas, redzi, joprojām elpoju un dzīvs esmu… katrā gadījumā, domāju, ka tur nav nekā tāda, lai pēc tā lūgtos x reizes… 🤷🏻‍♂️
 

Riexsc

Member
Approved
nu es te neko nelikšu ,šeit vispār nekas nenotiek
Gaidīšu Telegram linku un likšu jo dzīvības šeit nav
Telegramā notiek kautkas es teiktu vel retāk un mazāk nekā šeit. Bija solīts tur psc kontents nu tik būs, nu tik pirks. Labāk tas ko prasa par tele būtu aizgājis kādai subscription maksā, vairāk noteikti redzētu.
Kas man gan jautājams? Mega chats izgaisa vai eksistē? Biju, biju licis tur arī ko pats biju iegādājies no dāmām, bet pēc ilgāka laika neaktīva, vairs man nerādas mega chats🥲
 

toomss

Well-known member
Approved
Telegramā notiek kautkas es teiktu vel retāk un mazāk nekā šeit. Bija solīts tur psc kontents nu tik būs, nu tik pirks. Labāk tas ko prasa par tele būtu aizgājis kādai subscription maksā, vairāk noteikti redzētu.
Kas man gan jautājams? Mega chats izgaisa vai eksistē? Biju, biju licis tur arī ko pats biju iegādājies no dāmām, bet pēc ilgāka laika neaktīva, vairs man nerādas mega chats🥲
ko solīja? kas nu tik būs un nu tik pirks?
aa, ok, izklausās, ka Tu tiešām esi nopircis to maksas scamera piedāvājumu :D nu, par savu stulbumu vari vainot tikai Tevi.
 

profilly

Well-known member
Approved

pimeyes saka ir arii konts gribu.lv un potenciali afterhouse varbuut kaads atpaziist un ir kontents ne no onlyfans?
Kaut kur baigi redzēta. Man liekas, ka iepriekš džeki vecajā forumā bija likuši viņas bildes (varu arī kļūdīties).
 

motherfckr

Well-known member
Approved
Tie, kas jauta pec kambalas of, shitas tas, kas pieejams, pa lielam huinja IG materials. Ir ari pa maksu, neesmu neko pircis, bet nu kipa apraksta naked for you 1 bilde, bet prasa 50 usd 1289x2245_9eb6333116129f55f4fc96aeb51f853b.jpg
View attachment 0hfhl5b3gly1qvb84rsdi_source.m4v
 

Attachments

Top