Greek girls

Tassoss

New member
Approved
@kauliaris123 @DennisSwag tasos1998 ειμαι στο τελεγκραμ
Αυτη εδω ειναι ομαδα που εφτιαξα απλα για να με βρειτε https :// t. me/ +pw2VEdTMBmxjMmVk χωρις τα κενα φυσικα
 

Andre313

Member
Approved
@stogle @DimDimN για να δειτε οτι δε λεω μλκς στελνω εδω ενα μεγκα εχω αλλα 6 πολυ μεγαλυτερα σε αρχεια.επειδη εδω δεν με αφηνει να στειλω προσωπικο μνμ μπειτε στην ομαδα στο τελεγκραμ και στειλτε μου μνμ.τασος 1998 ειμαι
φιλε μηπως εχεις υλικο απο τις μιλφαρες Αναστασία Ρώμα και Δήμητρα Χομποπούλου?
 

Destro19

Member
Approved
Έχουμε γεμίσει καραγκιοζηδες
Πληρωμή λεει ο πιτσιρικάς που δεν ξέρει τι πάει να πει ευρώ....έλα καληνύχτα
 

Qwerty9921

Member
Approved
Μαγκες εγω δεν αντεξα και εδωσα το 100ρικο στην angie για το τσιμπουκι. Εννοειται οτι το μετανιωσα αλλα η πιπα ειναι φοβερη, σαν να βλεπεις κανονικη πορνοσταρ. Και δυναμη και ταχυτητα και φουλ σαλιο φτυσιδια στην πουτσα τα παντα ολα. Οποιος γουσταρει να μου στειλει dm να του το δωσω ενα 10ρικο παιδια να μαζευτουμε εστω 5 να βγαλω τα μισα πισω γιατι πληρωσα 100 για 4 λεπτα βιντεο. Σε αλλη περιπτωση δεν θα ζηταγα χρηματα εννοειται αλλα λυπαμαι πολυ το 100 που της εδωσα. Παρτε μια γευση εδω :
 

thegrdestroyer

Well-known member
Approved
Μαγκες εγω δεν αντεξα και εδωσα το 100ρικο στην angie για το τσιμπουκι. Εννοειται οτι το μετανιωσα αλλα η πιπα ειναι φοβερη, σαν να βλεπεις κανονικη πορνοσταρ. Και δυναμη και ταχυτητα και φουλ σαλιο φτυσιδια στην πουτσα τα παντα ολα. Οποιος γουσταρει να μου στειλει dm να του το δωσω ενα 10ρικο παιδια να μαζευτουμε εστω 5 να βγαλω τα μισα πισω γιατι πληρωσα 100 για 4 λεπτα βιντεο. Σε αλλη περιπτωση δεν θα ζηταγα χρηματα εννοειται αλλα λυπαμαι πολυ το 100 που της εδωσα. Παρτε μια γευση εδω :
xodros kai psolaras oti prepi gia sugar daddy tis ahahaha
 

Markymark1801

New member
Μαγκες εγω δεν αντεξα και εδωσα το 100ρικο στην angie για το τσιμπουκι. Εννοειται οτι το μετανιωσα αλλα η πιπα ειναι φοβερη, σαν να βλεπεις κανονικη πορνοσταρ. Και δυναμη και ταχυτητα και φουλ σαλιο φτυσιδια στην πουτσα τα παντα ολα. Οποιος γουσταρει να μου στειλει dm να του το δωσω ενα 10ρικο παιδια να μαζευτουμε εστω 5 να βγαλω τα μισα πισω γιατι πληρωσα 100 για 4 λεπτα βιντεο. Σε αλλη περιπτωση δεν θα ζηταγα χρηματα εννοειται αλλα λυπαμαι πολυ το 100 που της εδωσα. Παρτε μια γευση εδω :
Φιλε το θελω εγω αλλα δεν μ αφηνει να σου στειλω προσωπικο... Πως αλλιως γινεται?
 

Qwerty9921

Member
Approved
xodros kai psolaras oti prepi gia sugar daddy tis ahahaha
sugar daddy δυσκολο λογικα αυτον τον εχει για το ξεμουνιασμα, απο κοροιδα σιγουρα γινεται χαμος και στο onlyfans και στο insta για να ριμαζει, ε πρεπει να εχει και εναν να την πηδαει καλα
 

Resgalios

Member
Approved
Μαγκες εγω δεν αντεξα και εδωσα το 100ρικο στην angie για το τσιμπουκι. Εννοειται οτι το μετανιωσα αλλα η πιπα ειναι φοβερη, σαν να βλεπεις κανονικη πορνοσταρ. Και δυναμη και ταχυτητα και φουλ σαλιο φτυσιδια στην πουτσα τα παντα ολα. Οποιος γουσταρει να μου στειλει dm να του το δωσω ενα 10ρικο παιδια να μαζευτουμε εστω 5 να βγαλω τα μισα πισω γιατι πληρωσα 100 για 4 λεπτα βιντεο. Σε αλλη περιπτωση δεν θα ζηταγα χρηματα εννοειται αλλα λυπαμαι πολυ το 100 που της εδωσα. Παρτε μια γευση εδω :
Εντωμεταξύ φωνάζει σκαμ από χιλιόμετρα το ποστ, το ίδιο ακριβώς σκρινσοτ κυκλοφορεί εδώ και καμία βδομάδα
 
Top