YouTubers Karolin Fişekçi

cmrsh

New member
Approved
Saygi duyayim diyorum zevkler tartisilmaz diyorum ama yinede ayak gormek icin bi ton para odeyenlere saydirmadan edemiyorum 😂😂
Ya ne saygısı duyacaksın? Meme dışında başka bir şey göstermese ve 500 videosunda da aynı şeyi yapsa ondan da bıkar insan. Bunlar herhalde bıkmıyor. Bu ayakçılık da yeni moda oldu anasını satayım. Eskiden çok küçük bir dilimde vardı bu ki fetiş dediğin zaten böyledir. Şimdi nerede baldır bacak görmemiş köylü varsa ayakçı oldu.

bhdr55

New member
Ya ne saygısı duyacaksın? Meme dışında başka bir şey göstermese ve 500 videosunda da aynı şeyi yapsa ondan da bıkar insan. Bunlar herhalde bıkmıyor. Bu ayakçılık da yeni moda oldu anasını satayım. Eskiden çok küçük bir dilimde vardı bu ki fetiş dediğin zaten böyledir. Şimdi nerede baldır bacak görmemiş köylü varsa ayakçı oldu.
Bro bu kadının bu cinsel içeriklerle hitap ettiği ilk kitle ayak fetişistleriydi yalnız. Zaten içeriğinin başlangıcı ana teması buydu. Sonradan az da olsa ilerletti ama hiç çıplaklık içeriği vaad etmedi bugüne kadar. Bu arada dünyadaki erkeklerin en az yarısında bu fetiş mevcut, ana akım olmadan önce insanların üzerinde çok baskı vardı ve herkes çekinip saklıyordu. Şimdi biraz daha alan açılınca insanlar rahat dile getirmeye başladı.