Others Israel.

Mr. Sexy

Active member
Approved
להלן ממצאים מדאיגים
בהתחשב בכמות הכוסיות בישראל רמת הבחורות וסוג התוכן בסצינת האונליפנס הישראלי מזעזעת:
כל השרשור הזה הוא הוכחה עצובה:

שבורות מגעילות חסרות טיפת חן 1.
2. מתחזות קקמייקה מרומניה ודרום אמריקה
3. אחוז קוקסינלים מבעית
4. מנותחות בקצביה של טול כרם במראה מזעזע
5. כל השילובים של 1-4
אולי ובספק אם יש 3-4 בחורות נאות שעושות טיזינג של דקה וחצי, לרוב ללא עירום מלא או סקס מלא ותמיד מדובר בשחקניות גרועות
חלש להחריד
Wait. You said that most of Israeli girls who have a Onlyfans like Agam Yifrach and Michal Amir are fake? So how they speak Hebrew and said that they are Israeli?

1q2w3e4r5t6yy

Active member
Approved
לגבי מחיר זה בחירה שלהן, אבל לא חסרות כאלה שנראות סבבה שגם בולעות, גם שוכבות וגם בתחת. מי שרוצה שישלם...
אתה צודק אחי אבל גם יש רמה של מחירים שזה ממש מוגזם ולא סביר. זה כמו כל מוצק בשוק, הרבה פעמים גם דופקים את הקונה...
לשלם מאות דולרים זה קיצוני. אתה רואה לייב של שלווה שהיא רק צועקת כל דקה תנו לי עוד וקוראת למי שלא שם לה מאה דולר קמצן מסריח.
זה נהיה מגעיל, ילדות שלא עבדו יום בחיים שלהן לא יודעות מה זה להרוויח 250 דולר בעולם האמיתי וחושבות שזה סבבה לדרוש על סרטוןשל 2 דקות שהן דוחפות משהו. זה קיצוני ומעצבן, בנות בחו"ל הרבה פחות ככה.

mamadav8

Well-known member
Approved
אתה צודק אחי אבל גם יש רמה של מחירים שזה ממש מוגזם ולא סביר. זה כמו כל מוצק בשוק, הרבה פעמים גם דופקים את הקונה...
לשלם מאות דולרים זה קיצוני. אתה רואה לייב של שלווה שהיא רק צועקת כל דקה תנו לי עוד וקוראת למי שלא שם לה מאה דולר קמצן מסריח.
זה נהיה מגעיל, ילדות שלא עבדו יום בחיים שלהן לא יודעות מה זה להרוויח 250 דולר בעולם האמיתי וחושבות שזה סבבה לדרוש על סרטוןשל 2 דקות שהן דוחפות משהו. זה קיצוני ומעצבן, בנות בחו"ל הרבה פחות ככה.
זה מסכים זונות של כסף, לא משלם להן גרוש.

King piter

Active member
Approved
לאיפה אילנוש נעלמה ? שמעתי ממישהו בטלגרם שהיא מעלה משהו חדש בקרוב

שאנשים יפסיקו לשלם לבחורה הזאת היא תראה סוף סוף את הכוס ותעשה סוף סוף פול ניודס

eliranmer1221

Member
Approved
לאיפה אילנוש נעלמה ? שמעתי ממישהו בטלגרם שהיא מעלה משהו חדש בקרוב

שאנשים יפסיקו לשלם לבחורה הזאת היא תראה סוף סוף את הכוס ותעשה סוף סוף פול ניודס
צודק אחי.
עם כל הדיבורים עליה,חוץ מלזיין את השכל היא לא עושה כלום.
תעלי איזה זיון,תעלי אותך מאוננת.
שתעשה משהו מעניין.
הייתי מנוי אליה רק חודש אחד והיא אמרה שהיא לא אומרת אני חרמנית או מעלה משהו מעניין של עצמה.
אז בשביל מה לשלם עליה כל כך הרבה כסף על שום דבר???

qwermoop

Well-known member
Approved
קוראים לזה היצע וביקוש.
כל עוד יש פראיירים שיהיו מוכנים לשלם 250 דולר על סרטון עלוב, תהיה להן גושפנקא לבקש 250 דולר עבור סרטון כזה.
למה לעבוד קשה אם אפשר לעבוד חכם?

FowlFalcon

Active member
Approved
כל הבנות הישראליות היהודיות באונלי, חושבות שהכל מגיע להן וחושבות שהן איזה מלכות או לא יודע מה, עם המחירים שלהם שלא נדע איזה תאבת בצע יש להן.. אני זוכר שבלייב אחד שלווה רוסו אמרה שיש לה מעריץ מחו"ל שמשלם לה יותר מכל המעריצים שלה מישראל ביחד
די בטוח שזה משהו שהיא אפילו נתנה לו את המספר שלה כי אני זוכר שהוא התקשר אליה באחד מהלייבים, ואז היא אמרה את מה שכתבתי למעלה.

Last edited:

FowlFalcon

Active member
Approved
צודק אחי.
שתעשה משהו מעניין.
הייתי מנוי אליה רק חודש אחד והיא אמרה שהיא לא אומרת אני חרמנית או מעלה משהו מעניין של עצמה.

אילנוש לא עושה כלום באונלי ואנשים מחו"ל בעיקר ממשיכים לשלם לה על כלום ושום דבר. יש לה הכנסה פסיבית ענקית וזה עצוב. היא מעלה פוסט בקושי פעם בחודש. העיקר היא מפרסמת באינסטגרם שלה סרטון של "גברים שצופים בפורנו, זה לא טוב ובלה בלה בלה " איזה צביעות איכס

FowlFalcon

Active member
Approved
שלווה רוסו גרועה בכלל כאילו, זה פשוט לא להאמין הבנות האלה, גם היא גם ויקסן סול, חושבות כל הכסף בעולם מגיע להן... :sick:

FowlFalcon

Active member
Approved
צודק אחי.
שתעשה משהו מעניין.

אותו דבר דנה ברוש, לא מוכרת כל כך באונלי הישראלי אבל כן, היא לא עושה כלום מסרבת בתוקף. הייתי מנוי שלה איזה חצי שנה נראלי, רק תמונות וסרטונים שהיא מורידה בגדים כביכול, בקושי כוס היא מראה,

אין להן שום כבוד בסיסי למי שמשלם להן בואו נגיד ככה. לא שאני אומר שהן חייבות למשהו משהו אבל בכל מקרה

מצטער על הספאם הייתי חייב להוציא את זה

Last edited:

Shubik

Well-known member
Approved
שלווה רוסו גרועה בכלל כאילו, זה פשוט לא להאמין הבנות האלה, גם היא גם ויקסן סול, חושבות כל הכסף בעולם מגיע להן... :sick:
לא יודע מה מי מו אבל vixensol לפחות מזדיינת חחח

mamadav8

Well-known member
Approved
ויקסן סול לפחות פותחים אותה מכל החורים

King piter

Active member
Approved
תגידו היה מישהו שהיה לו את הכוס של הודיה פינטו
ואמר שיש לו הכול ,פה
וגם שהיא מזדיינת ב100 שקל אולי נראה לכם אמין ?