Instagram claudiroxa (Claudia Roxana)

vijun07

Active member
Approved
Scrie i pe insta vezi că da video uri cu partener pe bani
pai ma baieti, daca unu intra pe ea si ii cere video-uri si apoi din senin intra alt barbat pe ea si cere acelasi lucru, fata se prinde, doara nu e proatsa / toni trebuia tu sa continui sa ii ceri chestii si puneam de o cheta / va dati seama ca si ea se gandeste ca ceva nu e in regula, din moment ce in 2 zile intra 2 tipi random pe ea si ii cer acelasi lucru : face si ea legatura, ca proasta nu e...
 

ToniPop

Well-known member
Approved
Păi scrie-i să vedem, poate chiar trimite un sneak pic gratis dacă tot ești "client fidel" 😅😂 Eu unul i-am scris mai subtil că arată bine și am întrebat ulterior dacă s-a gândit să facă onlyfans
Nu face onlyfans că am întrebat o doar vinde content pe bani , eu i am propus că îi plătesc doar sa îmi trimită cu ea. Am insistat
 

ToniPop

Well-known member
Approved
Păi scrie-i să vedem, poate chiar trimite un sneak pic gratis dacă tot ești "client fidel" 😅😂 Eu unul i-am scris mai subtil că arată bine și am întrebat ulterior dacă s-a gândit să facă onlyfans
Ii scriu daca vrei dar plătiți voi de data asta
 

CipriPian

New member
Approved
Ii scriu daca vrei dar plătiți voi de data asta
Încearcă să vezi cât de mult e dispusă să dea, să vedem dacă merită... cere ceva bonus, un sneak pic să îți arate că merită 😂 joac-o și vedem ce iese, dacă e dispusă să dea mai mult plătim. Aș încerca și eu, dar nu mă bagă în seamă
 

ToniPop

Well-known member
Approved
Încearcă să vezi cât de mult e dispusă să dea, să vedem dacă merită... cere ceva bonus, un sneak pic să îți arate că merită 😂 joac-o și vedem ce iese, dacă e dispusă să dea mai mult plătim. Aș încerca și eu, dar nu mă bagă în seamă
Pai ce bonus tot vrei și tu ? Că v am pus cu ea..daca vrei video uri cu ea plătești și aia e..eu n am avut bani numa pt poze
 
Top