Greek girls

Όποιος έχει βρει από Chrisanthii ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα τουλάχιστον και θα τα βρούμε
Geia sou file.... To idio psaxnw Kai egw exeis tipota esi estw Kai Kati ligo giati edw den vlepw kanena na stelnei eno lene oti exoun Kai video Kai fotografies..
 

ekozz

New member
Οταν ανεβαζουν κατι σκουπιδια
Αυτά πως ανοίγουν ρε μπρο δεν τα καταφέρνω
Αδερφε οταν βλεπεις ετσι τετοια link πρωτα πηγαινε με το ποντικι απλα απο πανω και κατω αριστερα αν χρεισημοποιεις chrome φαινεται το ονομα του λινκ.Αυτα τα μπασταρδα απλα ανεβαζουν κατι σπαμ σελιδες,δεν ειναι links με περιεχομενο
 

makis75

Member
Approved
Οταν ανεβαζουν κατι σκουπιδια

Αδερφε οταν βλεπεις ετσι τετοια link πρωτα πηγαινε με το ποντικι απλα απο πανω και κατω αριστερα αν χρεισημοποιεις chrome φαινεται το ονομα του λινκ.Αυτα τα μπασταρδα απλα ανεβαζουν κατι σπαμ σελιδες,δεν ειναι links με περιεχομενο
kαι μπαίνει?από υπολογιστή?
 

Tsitsis74

Active member
Approved
Οταν ανεβαζουν κατι σκουπιδια

Αδερφε οταν βλεπεις ετσι τετοια link πρωτα πηγαινε με το ποντικι απλα απο πανω και κατω αριστερα αν χρεισημοποιεις chrome φαινεται το ονομα του λινκ.Αυτα τα μπασταρδα απλα ανεβαζουν κατι σπαμ σελιδες,δεν ειναι links με περιεχομενο
ευχαριστω αδερφε
 

Tsitsis74

Active member
Approved
Οταν ανεβαζουν κατι σκουπιδια

Αδερφε οταν βλεπεις ετσι τετοια link πρωτα πηγαινε με το ποντικι απλα απο πανω και κατω αριστερα αν χρεισημοποιεις chrome φαινεται το ονομα του λινκ.Αυτα τα μπασταρδα απλα ανεβαζουν κατι σπαμ σελιδες,δεν ειναι links με περιεχομενο
Ευχαριστώ αδερφε
 

Tsitsis74

Active member
Approved
Μιλάω με iro_kas και μου λέει θα ανεβάσει τσόντα με την μάνα της και την θεία της και μου ζητάει 90€ για βιντεάκι τιζερ 1:20με 2:00 το πολύ. Αν πέσει σε κανενός τα χέρια ας στείλει
 
Top