Greek girls

ninopoutso20

New member
Βρε πανίβλακες μην σας πιάνει εμμονή με την Ζέτα. Θα μπει onlyfans, έχει γυρίσει ήδη υλικό με την φίλη της που είναι φωτογράφος την KaitlynGr που έχει και δικό της onlyfans. Απλά περιμένει να χωρίσει με το ζώο τον χωριάτη που τα έχουν για να το βγάλει αυτός μην καταλάβει πως πήγαινε με άλλους όσο τα είχαν. Παίξτε το λίγο κομψά και εσείς με τα nudes που σας στέλνει...

Κατά τα άλλα πρέπει να ξέρετε πως είναι σαύρα στην πραγματική ζωή και όλες της οι φωτογραφίες είναι φτιαγμένες με Dal-e και face-app. Αν την δείτε από κοντά είναι απλά μια παχύσαρκη με κάτω του μετρίου βυζιά για το μέγεθος της. Θα σας δείξω και φωτογραφία από όταν βγαίναμε για να καταλάβετε. Αυτό το σαυροειδές τέρμα δεξιά είναι η ίδια χωρίς edit.

Τέλος πάντων, αν θέλει έχω όλο το υλικό της kaitlynGr. Στείλτε PM View attachment 5010985
View attachment 5010984
μπορεις και σ εμενα να στειλεις οτι εχεις απο kaitlyn;;
 

kon4nn

New member
Παίδες, έχω ομάδα με υλικό από πολλές διάσημες (Ελληνίδες) αλλά και μη. Όποιος θέλει να μπει, ας το πει
Βάλε κι εμένα αγορίνα αν μπορείς γιατί πολλή ησυχία έχει πέσει στο θρεντ τελευταία...
 

shamanpo

New member
Ο σέρβερ για τον οποίο έκανα λόγο 1-2 εβδομάδες πριν, είχε ενα σορο κανάλια προσβάσιμα σε όλους, ενώ για όσα ήταν κλειδωμένα ζητόυσα ελάχιστες προσκλήσεις, ούτε καν λεφτά, μόνο και μόνο ως ανταπόδωση επειδή δεν είχα στόχο να τραβάω λεφτά με γυμνές, όπως κάνουν οι περισσότεροι. Και φυσικά, αυτός ήταν ο λόγος που κάποιοι κομπλεξικοί μου τον έριξαν μετά από μαξ 3 ημέρες απ' όταν τον δημιούργησα.

Μακάρι τα πράγματα να ήταν όπως 2-3 χρόνια πριν, οπότε και όλα τα κανάλια ήταν ανοικτά προς όλους, χωρίς λεφτά φυσικά αλλά και χωρίς προσκλήσεις. Όμως ύστερα από λίγο, ήρθαν κατά βάση τα 15χρονα που προσπαθούν να βγάλουν λεφτά μέσω αυτού, ενώ δεν διστάζουν ακόμα και να σκαμμάρουν κόσμο και κοσμάκη για τον ίδιο λόγο.
και εγω θελω αδερφε
 

SigmaG_Male

New member
Καλησπέρα. Μπορεί κανείς να στείλει (dm) ότι υλικό έχει από kaitlynGr (βίντεο και φωτογραφίες)??
Η τύπισα ζητάει 1000 ευρώ για να τη γαμήσω και από κώλο και από μουνί ακάποτο. είναι έμπιστη? γαμιέται γενικότερα γνωρίζει κανείς κάτι?

Ευχαριστώ
 

djcamal

Member
Approved
Α κατάλαβα τι φταίει, χρειάζονται πάνω από 10 reactions.

Οκ, ας ανεβάσω κάποιες φωτο κάντε react να πάρω 10 like να μπορώ να στέλνω γιατί δεν γίνεται να τα βάλω όλα εδώ.
You must be registered for see images
ean mporeis kai exeis uliko tha ithela kai egw!
 

greekamaki86

Member
Approved
Καλησπέρα. Μπορεί κανείς να στείλει (dm) ότι υλικό έχει από kaitlynGr (βίντεο και φωτογραφίες)??
Η τύπισα ζητάει 1000 ευρώ για να τη γαμήσω και από κώλο και από μουνί ακάποτο. είναι έμπιστη? γαμιέται γενικότερα γνωρίζει κανείς κάτι?

Ευχαριστώ
1000 ευρώ... τι λέει ρε χαχαχα
 

zanid

Active member
Approved
Η Ζέτα μου είπε μαζεύει λεφτά για να βγάλει διαβατήριο να μπορεί να μπει στο onlyfans (lol).
Ποιος θα της στείλει;
 
Top