Greek girls

thegrdestroyer

Well-known member
Approved
Συνεχίζεις εσύ είσαι σίγουρος από το πληκτρολόγιο ? Απάντησε και θα κανονίσω το προφίλ και το ποστ σου.
vasika mono apo pliktrologio mporo na spaso plaka mazi sou agelikoula gt apo koda vlepo tin manulaa su tin tsoulla na penthi ahahah
 

thunder1

New member
akoma edo ise mori? den piges na paris pipa? tststs katalava pali tha exis neura kai tha ta akusei i tsoulaamana su pou den se gamisan ahahaha
Ναι Μαρακι μου συνέχισε μπορεί να σου φύγει η περίοδος εγώ εδώ είμαι εγώ μην αγχώνεσαι
 

thegrdestroyer

Well-known member
Approved
Ναι Μαρακι μου συνέχισε μπορεί να σου φύγει η περίοδος εγώ εδώ είμαι εγώ μην αγχώνεσαι
aaa katalava agelikoula mou den exis orexi na pas na paris pipa tou gaaamiaa su ok to akuo isos aurio na thes na se parun apo kolo mazi sou pote den xeri kanis toulaxiston i manula su ine pio statheri ahahah
 

thunder1

New member
etsi na ise ipakoui agelikoula mou
Τι υπακούει βρε ζώων όταν έχεις λίγο μυαλό έχεις και όριο μια ώρα σε αφήνω και γράφεις μόνος σου και γράφεις για πίπες μέχρι εκεί σου κόβει έχεις γαμησει το thread κούτσουρο όρθιο....μέτρα την ώρα Μαράκι μου γιατί δε θα ξανά γράψεις όπου σε βρω θα σε γαμω.

Υ.Γ συγνώμη στους υπόλοιπους καλό βράδυ
 

thegrdestroyer

Well-known member
Approved
Τι υπακούει βρε ζώων όταν έχεις λίγο μυαλό έχεις και όριο μια ώρα σε αφήνω και γράφεις μόνος σου και γράφεις για πίπες μέχρι εκεί σου κόβει έχεις γαμησει το thread κούτσουρο όρθιο....μέτρα την ώρα Μαράκι μου γιατί δε θα ξανά γράψεις όπου σε βρω θα σε γαμω.

Υ.Γ συγνώμη στους υπόλοιπους καλό βράδυ
etsi na akus tous gamiaddes sou agelikoula mou ade pigene pare kamia pipa tora ahahaha
 

JT7

New member
Παίζει να ανεβει τίποτα από τα παλια ερασιτεχνικά από Θεσσαλονίκη και Σέρρες ;
 
Top