Greek girls

kolkol10

New member
Βρε πανίβλακες μην σας πιάνει εμμονή με την Ζέτα. Θα μπει onlyfans, έχει γυρίσει ήδη υλικό με την φίλη της που είναι φωτογράφος την KaitlynGr που έχει και δικό της onlyfans. Απλά περιμένει να χωρίσει με το ζώο τον χωριάτη που τα έχουν για να το βγάλει αυτός μην καταλάβει πως πήγαινε με άλλους όσο τα είχαν. Παίξτε το λίγο κομψά και εσείς με τα nudes που σας στέλνει...

Κατά τα άλλα πρέπει να ξέρετε πως είναι σαύρα στην πραγματική ζωή και όλες της οι φωτογραφίες είναι φτιαγμένες με Dal-e και face-app. Αν την δείτε από κοντά είναι απλά μια παχύσαρκη με κάτω του μετρίου βυζιά για το μέγεθος της. Θα σας δείξω και φωτογραφία από όταν βγαίναμε για να καταλάβετε. Αυτό το σαυροειδές τέρμα δεξιά είναι η ίδια χωρίς edit.

Τέλος πάντων, αν θέλει έχω όλο το υλικό της kaitlynGr. Στείλτε PM View attachment 5010985
View attachment 5010984
Αν έχεις απο Ζέτα ενδιαφερομαι
 

zanid

Active member
Approved
Αν έχεις απο Ζέτα ενδιαφερομαι
You must be registered for see images
You must be registered for see images
You must be registered for see images


Sorry δεν τις έχω σε καλύτερη ανάλυση. Προσωπικά δεν θα έδινα αυτά που ζητάει αφού κάνει τέτοιο edit και facetune.
 

PanPan

New member
Από elpida_tsouni έχει κανείς τίποτα? Το κορίτσι έχει τρομερά βυζομπαλα
 

prince42289

New member
Approved
You must be registered for see images
You must be registered for see images
You must be registered for see images


Sorry δεν τις έχω σε καλύτερη ανάλυση. Προσωπικά δεν θα έδινα αυτά που ζητάει αφού κάνει τέτοιο edit και facetune.
Μπορεις να τις ανεβασεις κανονικα ;
 
Top