Others Israel.

FowlFalcon

Active member
Approved
אתה כמובן צודק, והסיבה היא שהן לא באמת לסביות ולכן לא באמת רוצות לעוף אחת על השניה.

אין גם מה לדבר על לדעת לשחק, להכנס לדמות ולתת הופעה,
כי מה שהולך בארץ זה לתת כמה שפחות מאמץ בהנחה שתמיד יהיו פרייארים תורנים שישלמו גם ככה, אז למה להתאמץ?
ככה דפקת את המערכת, עשית חצי כוח ועדיין קונים. בגלל זה הכל כאן נראה ככה.

כמובן, בעולם האמיתי זה לא עובד ככה, מי שמשקיע מעבר לפעמים גם מקבל מעבר.

ובאמת ראויות לציון קמצוץ הבחורות שכן משקיעות בתוכן. רובן מכוערות, ולא סתם - יש כמובן יחס ישיר בין כמות ההשקעה שאת חייבת לתת לבין היופי שלך, ובארץ הולכים לרוב על המינימום הדרוש.

לא כולן, אבל הרוב יסתפקו בסצנות חסודות בצילום גרוע עם מצלמה מתנדנדת, אם היא כבר תמצוץ הגבר לא יגמור, שלא נדבר על אלה שלא מראות פנים וחושבות שרבע הציץ שלה כל כך אלוהי, שהוא מספיק לגבר בן ימינו לגמור.

כמובן, יש בו יתרונות נוספים לבחורה השמרנית, מאפשר לה "ללכת בלי ולהרגיש עם" - גם לתת חוויית סקס גבר-אישה - כמו המבורגר טופו, גם להרחיק את היום שתצטרך לצלם סצינה אמיתית כזאת וגם כאמור להתעסק בחפץ ולא באינטימיות עם הבחורה שאיתה, אך אכמ"ל

כאילו זה לא רק בארץ ככה. בכל העולם זה ככה, הכל זה משחק, אף אחת לא באמת חרמנית על אף אחד או על אף אחת, גם בלייבים של chaturbate וכאלה, משחק מול המצלמה, אף אחד לא משלם לך אתה לא תעשה כלום ותשתעמם

Shalom1917

Member
Approved
כאילו זה לא רק בארץ ככה. בכל העולם זה ככה, הכל זה משחק, אף אחת לא באמת חרמנית על אף אחד או על אף אחת, גם בלייבים של chaturbate וכאלה, משחק מול המצלמה, אף אחד לא משלם לך אתה לא תעשה כלום ותשתעמם
לכו אתה והחסר חיים שלמעלה ותזדיינו עם הדעות שלכם למקום אחר פה שולחים קישורים כושילאחותכם מה אתם מנהלים לי פה שיחות פחות חשובות מיתוש על הפגוש של הרכב

FowlFalcon

Active member
Approved
לכו אתה והחסר חיים שלמעלה ותזדיינו עם הדעות שלכם למקום אחר פה שולחים קישורים כושילאחותכם מה אתם מנהלים לי פה שיחות פחות חשובות מיתוש על הפגוש של הרכב

טוב תמשיך לראות את הפורנו בשקל שלך, צופה בבנות משחקות מול המצלמה איכ כזה קרינג' הרבה זמן לא ראיתי, הן בכלל לא חרמניות, מזייפות גניחות אוי שלא נדע.

מתעצבן כי אמרתי את האמת אה? :ROFLMAO::ROFLMAO:

lose921

Member
Approved
טוב תמשיך לראות את הפורנו בשקל שלך, צופה בבנות משחקות מול המצלמה איכ כזה קרינג' הרבה זמן לא ראיתי, הן בכלל לא חרמניות, מזייפות גניחות אוי שלא נדע.

מתעצבן כי אמרתי את האמת אה? :ROFLMAO::ROFLMAO:

בגדול כן זה משעמם אני נכנס לשניה וחצי קולט שאיזו טיפשה משחקת עם דילדו ויוצא אני רק מנסה להבין מי הפראייר שמשלם על תוכן זבל שכזה?

Sagigo

Member
Approved
לא, בארץ פשוט אף אחת לא משחקת טוב את המשחק. בחו"ל כן. כל אחת ממדינה לטינית או אירופאית נחשלת מבינה שצריך להשקיע.

רק תראה את התגובות פה, ותבין, בארץ לא מעריכים או מבקשים איכות, ולכן ככה זה נראה.
מי שקצת נותנת איכות, ואפשר לספור על יד אחת, מצליחה מטאורית.

בגדול כן זה משעמם אני נכנס לשניה וחצי קולט שאיזו טיפשה משחקת עם דילדו ויוצא אני רק מנסה להבין מי הפראייר שמשלם על תוכן זבל שכזה?
ישראלים הם עם פראייר שלא מעריך איכות,
חצי מהתגובות פה הן "יאללה לא לחפור תשלחו ציצי", ואחרי זה מתפלאים שאין איכות ופרייארים משלמים על זבל.

דורשים איכות>נותנות איכות>מקבלות כסף>יש תוכן טוב.
לא דורשים כלום>נותנות זבל>מקבלות שקל וחצי מפרייארים>התוכן ממשיך להיות זבל.

ירדן, קיטי, אליאנה, שלווה בין היחידות שמשקיעות.

bobygey123

Well-known member
Approved