Others Israel.

shishi123

Active member
Approved
View attachment 6030010
זה אתה והמשפחה הבבונו-מזרחית שלך.
פששש קורעעע חח חיפשת את זה לבד באינטרנט או שעזרו לך?

תגיד תודה לאמא שלך אם היא לא הייתה מוצצת זין 24/7 לא היה לכם מחשב בבית לכתוב לי את התגובה הזאת.

יא ילד כאפות מסכן (;

Last edited:

shishi123

Active member
Approved
אתה סתם שורף אנרגיות
בזמן שכולם פה נכנסים לפורום כדי למצוא בנות ולצאת המשועמם הזה רק מחפש סיבות להדליק שיחות על השד העדתי ולקרוא למי שרק אפשר מזרחים צ'חצ'חים.
אם בשנת 2024 הוא חושב שזה שסבא רבא שלו נולד במקום מסוים בזמן שסבא של מישהו אחר נולד במקום אחר עושה אותו מיוחד יותר או טוב יותר שיהיה לו לבריאות, זה רק מעיד כמה כלום יש לו להציע מעבר לזה.
תן לו לריב עם עצמו ולהרגיש אליטה אשכנזית מידי פעם, יש כאלה זקוקים לזה לאגו השברירי שלהם
חחחח אחי הוא ילדה קטנה עם קוקיות מי סופר אותו בכלל , לא רואה אותו בשום פרמטר של אינטלגנציה והוא מוזמן לבדוק אותי הזונה הקטנה.
אה סורי שלקח לי זמן להגיב אמא שלו הסתירה לי את המסך עם הריברס קאוגירל שלה ... הכלבה הזאת

Adisa

Well-known member
Approved
פששש קורעעע חח חיפשת את זה לבד באינטרנט או שעזרו לך?

תגיד תודה לאמא שלך אם היא לא הייתה מוצצת זין 24/7 לא היה לכם מחשב בבית לכתוב לי את התגובה הזאת.

יא ילד כאפות מסכן (;
יאיר זה אתה?

• Like
Reactions: Lk1

qwermoop

Well-known member
Approved
חחחח אחי הוא ילדה קטנה עם קוקיות מי סופר אותו בכלל , לא רואה אותו בשום פרמטר של אינטלגנציה והוא מוזמן לבדוק אותי הזונה הקטנה.
אה סורי שלקח לי זמן להגיב אמא שלו הסתירה לי את המסך עם הריברס קאוגירל שלה ... הכלבה הזאת
הפרמטר היחיד שאתה טוב ממני בו זה לדעת להקים בסטה בשוק הכרמל יא בבון ערבו-מזרחי.

shishi123

Active member
Approved
הפרמטר היחיד שאתה טוב ממני בו זה לדעת להקים בסטה בשוק הכרמל יא בבון ערבו-מזרחי.
קודם תלמד מה זה פרמטר אחר כך תחזור לפלוט עלבונות של גן חובה יא חובב זרנוקים

Last edited: