Greek girls

sousou13

New member
@stogle @DimDimN για να δειτε οτι δε λεω μλκς στελνω εδω ενα μεγκα εχω αλλα 6 πολυ μεγαλυτερα σε αρχεια.επειδη εδω δεν με αφηνει να στειλω προσωπικο μνμ μπειτε στην ομαδα στο τελεγκραμ και στειλτε μου μνμ.τασος 1998 ειμαι
βρε κιμπαρη το έχει όλη η Ελλάδα αυτο το mega ! Μην ανοίγεσαι τόσο
 

tzabidas

New member
Παιδια καλησπερα!ειμαι καινουριος εδω!απλα θα ηθελα οποιος εχει απο Zetaki γυμνο βα μου στειλει!ευχαριστω!
 

thisisdaman

New member
Approved
Παιδια καλησπερα!ειμαι καινουριος εδω!απλα θα ηθελα οποιος εχει απο Zetaki γυμνο βα μου στειλει!ευχαριστω!
Enas grdestroyer exi leei poli iliko alla treis meres tou xw pei na plirwsw na m to stili kai akoma tpt, den jero an exei ontos i an mas duleuei file
 

alkis.teno

Member
Approved
Magkes, psaxnw apegnwsmena to uliko pou eixe diareusei apo gnwsti paiktria survivor (olografws aspa). An to exei kaneis as enimerwsei.
 

thegm666

New member
Υποτίθεται ό,τι ανεβάζουμε το κάνουμε για την κάβλα μας, τώρα από πότε το έκαναν όλοι μπίζνα, που και να ταν και μπίζνα καλά θα ταν, οι 9/10 είναι scammers...

Αλλά εντάξει, αφού υπάρχει κόσμος που τους δίνει λεφτά, μαγκιά τους.
 

DimDimN

New member
Approved
@stogle @DimDimN για να δειτε οτι δε λεω μλκς στελνω εδω ενα μεγκα εχω αλλα 6 πολυ μεγαλυτερα σε αρχεια.επειδη εδω δεν με αφηνει να στειλω προσωπικο μνμ μπειτε στην ομαδα στο τελεγκραμ και στειλτε μου μνμ.τασος 1998 ειμαι
Πριν λίγες μέρες το ανέβασε ο άλλος ρε φίλε εδώ μέσα , τρελα πουλάς βλέπω 😂
 

therealge

New member
kalispera h sigkekrimeni einai kipria "Influenser" kai legete oti exei onlyfans. panay1arr sto insta. an exei kapios to link tha to ithela. efxaristw. oriste k proof
 

rougharge

New member
Υπαρχει κανενας τροπος να κατεβαζω τα Mega γρηγορα; Μολις κατεβασω 3GB πρεπει να περιμενω 4ωρες για να ξανακατεβασω.
Δεν μπορω να βρω την επιλογη να τα σωζω σαν zip
any help?
 
Top